Vilka är vi?

Våra medarbetare är vår främsta styrka i vår verksamhet! Våra engagerade och motiverade medarbetare bidrar starkt till att göra Krogarna.se till ett framgångsrikt utbildningsföretag och nå våra affärsmål.

Utöver personerna nedan har Krogarna.se ett brett kontaktnät i restaurangbranschen.

Mattias Högstedt  – VD och grundare

mattias@krogarna.se

Cecilia Wahlgren  – Utbildare

cecilia@krogarna.se

Caroline Seimertz – Marknadsansvarig

caroline@krogarna.se

 

Daniel Persson – Expert livsmedelskvalité

daniel@livsmedelskvalite.se

Mathilda Larsson – Support & Marknadsassistent

mathilda@krogarna.se

Josefine Larsson – Utbildare HACCP

josefine.larsson@livsmedelskvalite.se

Söker du arbete?

Just nu letar vi inte aktivt efter personal. Men kreativa människor som vågar tro på sig själva och sin förmåga kan man alltid skaffa plats åt i ett växande företag. Skicka ditt CV till caroline@krogarna.se

Gå med i vårt nyhetsbrev & håll dig uppdaterad!

Privacy Policy